V Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski LOKI 2017 sponsoring

Kiedyś, gdy nadszedł ten dzień, w którym podjęliśmy decyzję o utworzeniu hurtowni fryzjersko-kosmetycznej przyświecał nam jasny cel - chcieliśmy, aby ta prężnie rozwijająca się gałąź miała wszystko czego potrzeba, aby iść na przód! Dlatego do tej pory staramy się, aby współpracujący z nami Fryzjerzy mieli możliwość ciągłego rozwoju a przy okazji chętnie pomagamy tym, którzy dopiero kształcą się na profesjonalistów.

Wyjazd na Podhale, szkolenie z marką Tohethair

Jak głosi żelazna dewiza Akademii Centrum Lok - “miejsce+ludzie=rozwój”! To proste równanie doskonale podsumowuje atmosferę i rzetelność szkoleń organizowanych przez znajdującą się na Podhalu firmę Centrum Lok. Dzięki owocnej współpracy Hurtownia Fryzjersko-Kosmetyczna Venus organizuje wyjazdy na szkolenia w ramach marki Togethair i nie tylko!!

Urodziny z marką Selective

Włoska Marka Selective Professional to doskonałość w każdym calu. Wieloletnie doświadczenie, na którym bazuje ta firma staje się trampoliną do skoku na wyżyny sztuki fryzjerskiej. Profesjonalne produkty, które oferuje Marka Selective Professional dostępne są niemal na całym świecie a ich wysoka jakość oraz szeroki wybór sprawiają, że fryzjerzy coraz częściej sięgają właśnie po Selective!